Staňte se součástí týmu CAMBRIDGE COMPANY, s.r.o.

Kariéra

Otevřené pozice anchor

KOMPLEXNÍ ELEKTROSLUŽBY

KDO JSME

Cambridge Company s.r.o. - profesionální firma poskytující veškeré služby v oblasti kamerových a zabezpečovacích systémů, vnitřních a venkovních slaboproudých elektroinstalací, dodávek komunikační a satelitní techniky.

Společnost Cambridge Company s.r.o. vznikla v lednu roku 2006  převzetím veškerých aktivit firmy Michal Vojtovič – Cambridge Co., která v oblasti dodávek a prodeje slaboproudých bezpečnostních systémů působila na českém trhu od roku 1996. A právě díky 25ti letým zkušenostem v daném oboru jsme schopni zajistit komplexní dodávky na klíč – novostavby, rekonstrukce obytných, administrativních či průmyslových staveb a budov včetně zajištění jejich perimetrické ochrany.

V rámci subdodávek rovněž realizujeme i silnoproudé instalace.

CO NABÍZÍME?

Naší devizou, kterou oceňují naší zákazníci, je SPOLEHLIVÝ a DLOUHODOBÝ SERVIS, který poskytujeme našim klientům již více než 25 let. Zárukou vysoké kvality a spolehlivosti je spolupráce s renomovanými zahraničními firmami, které se pohybují na předních místech mezi výrobci a distributory námi nabízených systémů vysokého evropského a světového standartu. Cambridge Company s.r.o. se zároveň podílí na uvádění nových technologií do praxe a ostrého nasazení.

V roce 2015 se firma přestěhovala do zcela nové multifunkční budovy, kterou vybudovala ze svých prostředků. V našich klimatizovaných prostorách můžeme nabídnout našim klientům max.komfort při návrhu a konzultaci jejich bezpečnostních a slaboproudých systémů včetně praktických ukázek jednotlivých technologií instalovaných v našem showroomu.

PRACOVNÍ POZICE

Technik slaboproudých systémů

Náplň práce
  • Kabelové rozvody slaboproudu
  • Montáže alarmů, průmyslových kamer, videotelefonů, datových sítí
  • Oživování bezpečnostních systémů a jejich uvádění do provozu
  • Provádění oprav včetně výměny komponentů, programování, zaškolení obsluhy
  • Orientace ve stavební dokumentaci (elektro)
Co od vás očekáváme
  • Praxe v oboru slaboproudých systémů
  • Základní znalost problematiky IT sítí (odborně zaškolíme)
  • Manuální zručnost
  • Dobrá komunikace se zákazníkem v písemné i ústní formě
  • Uživatelská znalost program Office (Excel, Word, Outlook)
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
Co Vám můžeme nabídnout
  • Zázemí stabilní firmy s 25ti letou historií
  • Moderní firemní skladové a kancelářské prostory
  • Pevná pracovní doba 8 hod (Po-Pá)
  • Placené přesčasy, odměny za zakázky
  • Příspěvek na důchodové a životní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • Mladý kolektiv

Zaujala vás naše nabídka?

Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači

KONTAKTNÍ INFORMACE

Cambridge Company s.r.o.

Plkovská 1 - Budova A

19300 Praha 9 - Horní Počernice

info@cambridgeco.cz

+420 281 926 766

+420 281 926 767

HLAVNÍ ODKAZY