Kamerové systémy (CCTV)

CCTV

Kamerové systémy HIKVISION

V oblasti průmyslové televize se rozhodla naše společnost pro spolupráci s největším světovým výrobcem kamer a kamerových technologií firmou HIKVISION. Technologii a produkty této firmy instalujeme v ČR již více než 8 let. Za tu dobu se značka HIKVISION stala uznávanou kvalitou mezi takovými renomovanými značkami jako je Bosch, Axis, Samsung a pod.
Zakázky kamerových systémů Hikvision realizujeme od drobných zakázek až po náročné aplikace pro obchodní a nákupní centra, průmyslové areály, dopravní podniky, logistická centra, a pod.

HD a IP kamery Hikvision

V dnešní době jsou na trhu k dispozici dvě různé technologie bezpečnostních průmyslových kamer – analogové HD a IP kamery. Zásadní rozdíl těchto dvou technologií je ve způsobu přenosu VIDEO obrazu z kamery do záznamového (nahrávacího) zařízení. Firma Hikvision vyrábí oba typy kamer včetně záznamových rekordérů.

NEBO nám rovnou zavolejte   +420 281 926 766  +420 281 926 767

CCTV - kamerové systémy

Technologie TURBO HD (HDTVI)

HDTVI (rozhraní pro přenos videa ve vysokém rozlišení = High Definition Transport Video Interface) je nová prvotřídní technologie umožňující analogový přenos videa v rozlišení až 8 Megapixely na vzdálenost až 500m po koaxiálním kabelu nebo 200m pomocí kroucené dvojlinky. Standard HDTVI využívá nízkofrekvenční signál, který nabízí vynikající výkon v oblasti elektromagnetického rušení. Záznam si tak můžete prohlédnout v megapixelovém rozlišení bez zpoždění, protože video není nijak komprimováno. Technologie TURBO HD podporuje rozlišení 1,3Mpix, 2Mpix, 3Mpix, 4Mpix, 5Mpix a 8Mpix s minimální odezvou a je ideálním řešením modernizace stávajících analogových systémů na kvalitu HD. Není potřeba nahrazovat stávající elektoinstalační rozvody.

Záznamová zařízení Hikvision TURBO HD jsou vybavena technologií TRIBRID. Ta dokáže zpracovat videosignál ze starých analogových kamer v rozlišení CIF (D1, VGA, WD), HDTVI (AHD, HDCVI) a IP kamer a tím umožňuje bezproblémovou integraci kamer s různou technologií v jednom záznamovém zařízení. Díky technologii automatické detekce probíhá vše automaticky. Výměna starého systému za nový může probíhat postupně tzn. nejprve vyměníme staré analogové záznamové zařízení za nové typu TURBO HD, do kterého lze připojit i staré analogové kamery a poté je možné postupněna nahrazovat kameru po kameře za nové typy s technologií HDTVI v megapixelovém rozlišení. Veškeré kabely zůstanou původní.

Dálkové ovládání OSD (On Screen Display) menu a ovládání PTZ otočných kamer nebylo nikdy jednodušší! Řešení TURBO HD podporuje technologie  UTC (Up The Coax) pro vzdálené nastavení a konfiguraci. Vzhledem k tomu, že videosignály a data lze přenášet přes stejný koaxiální kabel, nejsou nutné žádné další kabely (RS485) a vše je automaticky připojeno technologií Plug and Play. Kamery TURBO HD nabízejí jak standardní analogové, tak HDTVI připojení a mohou být integrovány do jakékoli sestavy kamer, jak nové tak již existující. To vše se promítá do vyjímečné flexibility a jednoduchosti instalace ve srovnání s tradičními konvenčními analogovými systémy. Díky tomu můžou uživatelé využívat špičkovou kvalitu obrazu ve formátu FULL HD bez navýšení nakladů na kabeláž.
Image

KONTAKTNÍ INFORMACE

Cambridge Company s.r.o.

Plkovská 1 - Budova A

19300 Praha 9 - Horní Počernice

info@cambridgeco.cz

+420 281 926 766

+420 281 926 767

HLAVNÍ ODKAZY