Video a audio telefony

Videotelefony

Hlavní trendy v systémech AUDIO a VIDEO INTERKOMŮ

Tak jako se v analogových kamerových systémech před 15ti lety začaly objevovat první IP kamery, tak se v současnosti začíná prosazovat na poli audio a video komunikace IP technologie. Staré audio systémy (Interkomy) s topologií kabeláže 4+n nebo videotelefony s topologií kabeláže 4x1 jsou postupně nahrazovány systémy dvoužilovými (kroucená dvoulinka) nebo systémy IP. U dvoužilových systémů se to zejména týká Video interkomů, které kombinují jak komponenty AUDIO (pouze zvuk) tak komponenty VIDEO (vstupní kamera a monitor).

Hlavní výhodou dvoužilových systémů je ta, že se na stávající kabeláži , pokud je funkční, dá se
zprovoznit nový systém s novým vstupním tablem a novými telefony, aniž bychom museli měnit starou kabeláž. Toto lze zrealizovat i v případě, že investor požaduje kombinaci obou systémů tzn. Vstupní tablo s kamerou a v jednotlivých bytech si nájemníci můžou vybrat mezi AUDIO telefonem nebo VIDEO telefonem.

Požadavek investora na instalaci VIDEOTELEFONŮ

Pokud se jedná o nový projekt, kde je na samém začátku požadavek investora na instalaci VIDEOTELEFONŮ, pak se nabízí jedinečné řešení postavené na topologii datové sítě a datových kabelů. Jedná se o systém IP VIDEOTELEFONŮ od společnosti HIKVISION.

NEBO nám rovnou zavolejte   +420 281 926 766  +420 281 926 767

Prodej a instalace videotelefonů Hikvision

Image

Hlavní přednosti systému VIDEOTELEFONŮ od společnosti HIKVISION

 • Vynikající kvalita obrazu u vstupní kamery v rozlišení Full HD, kterou lze také zaznamenat do nadstavbového systému video managementu
 • Vysoká kvalita zvuku (obousměrná komunikace mezi vstupním tablem a videotelefonem v bytě)
 • Snadné ovládání pomocí dotykových obrazovek videomonitorů
 • Společný software a mobilní aplikace pro dálkové ovládání systému zahrnující Interkom, komunikaci, zvonek, monitoring, otevírání dveří a funkce alarmu
 • Připraveno pro integraci se systémy video dohledu, kontroly přístupu a narušení
 • Snadná instalace
 • Standardní nebo extra výkonné přepínače PoE (switche) používané k napájení celého systému
 • Možnost integrace dvouvodičového systému se zachováním stejných parametrů jako pro IP systém
 • Vstupní tabla ve dvou provedeních: na stěnu nebo pod omítku
 • Vstupní tabla ve dvou provedení: Kompaktní (All In One) nebo vysoce flexibilní MODULÁRNÍ systém
 • Modulární vstupní tabla ve dvou variantách: Grafit nebo Nerez
 • Maximální modulární flexibilita – je z čeho vybírat (Kamera + 6ti tlačítko, čtečka, INFO modul, kódová klávesnice, digitální modul, slepý modul)
 • Možnost Hybridní konfigurace = řešení IP + 2-žilové (obě technologie lze kombinovat do jednoho systému)

Modulární tablo Hikvision

Modulární tablo Hikvision

Maximální modulární flexibilita tabla Hikvision

Maximální modulární flexibilita tabla Hikvision

Flexibilní modulární systém tabla Hikvision

Flexibilní modulární systém tabla Hikvision

Modulární vstupní tabla

Modulární vstupní tabla nabízejí flexibilní řešení pro jakýkoli objekt (hotel, bytový dům, vila, apartmánový komplex, rodinný dům apod.). Kompletní balíček obsahuje hlavní kamerový modul s několika rozšiřujícími moduly od tradičního jmenovkového modulu se 6ti tlačítky, modulu klávesnice,  modulu čtečky bezkontaktních karet a INFO modulu, které poskytují zákazníkům spoustu funkcí. 

Modulární vstupní tabla Hikvision

Modulární vstupní tabla Hikvision

Vnitřní stanice Hikvision - Série ULTRA

Vnitřní stanice Hikvision - Série ULTRA

Vnitřní stanice Hikvision - Série ULTRA

VNITŘNÍ STANICE získaly skvělá hodnocení pro své čisté a jednoduché křivky a pro vynikající interaktivní odezvu. Sedmipalcový monitor vnitřní stanice Série ULTRA získal v roce 2017 cenu Reddot. Vnitřní dotykové nebo tlačítkové monitory podporují standardní PoE (verze IP) napájení. Díky bezdrátovému připojení je instalace a konfigurace celého systému velmi rychlá a snadná. 

APARTMÁNOVÉ ŘEŠENÍ

Nabízíme řešení bytů založená na 2 různých technologiích podle stávajících potřeb. U nových bytů je ideálním řešením IP technologie, která je postavena na topologii datové sítě založené na standardu PoE (Power over Ethernet – napájení po síťovém kabelu). Toto řešení je jednoduché a pohodlné na kabeláž. U starších budov, které postrádají kvalitní síťovou infrastrukturu, umožňuje dvouvodičové řešení (2-Wire) opětovné použití stávajících kabelů a v konečné fázi kombinaci obou technologií (IP + dvouvodič).

Pro jednu budovu lze nainstalovat více dveřních stanic a obyvatelé je mohou odemknout pomocí bezkontaktní karty (přívěšku) nebo hesla. Díky integraci s řídicím systémem výtahu a propojením s kartovým systémem, je celý systém ještě bezpečnější a navíc obsluhovatelný přes jediný VMS (Video Management Software).

Videotelefony - řešení pro byty/domy PoE a 2-Wire

Videotelefony - řešení pro byty/domy PoE a 2-Wire

VILA ŘEŠENÍ

Řešení VILA poskytuje promyšlené a užitečné funkce pro každého člena domácnosti. Uživatelé mohou volat více vnitřních stanic najednou a odemknout dveře na kterékoli z vnitřních stanic. Mohou také přijímat všechny informace od vstupní kamery s mikrofonem a navíc odemykat dveře na dálku a pohodlně pomocí aplikace HikConnect v mobilním zařízení. Kamera s objektivem rybího oka (záběr až 180° + vysoká citlivost) na dveřní stanici má vynikající obraz jak ve dne tak v noci. Díky funkci záznamu do NVR (externí záznamové zařízení nebo instalovaná SD karta přímo v monitoru vnitřní stanice) mohou uživatelé kontrolovat, co se děje u jejich dveří v reálu i v minulém čase. Aby byl tento systém ještě lepší, je možné ho integrovat do kamerového systému, který umožňuje vnitřním stanicím (videomonitorům) zobrazovat jakoukoli IP kameru nainstalovanou kolem vašeho domu.

Videotelefony Hikvision - řešení VILA

Videotelefony Hikvision - řešení VILA

IP KOMUNIKÁTOR HIKVISION

Nový IP komunikátor vám přináší možnost komunikace s kýmkoliv, kdo přišel na návštěvu, pokud zrovna nejste doma.

Bez potřeby vnitřní stanice obdržíte po zazvonění na zvonek telefonát přes aplikaci Hik-Connect. Přes telefon budete moci s příchozím hovořit a přes zabudovanou širokoúhlou kameru dokonce návštěvníka i uvidíte. Aplikace Vám navíc umožní vzdáleně otevřít dveře. Touto jednoduchou, pohodlnou a cenově příznivou cestou budete mít i na dálku naprostou kontrolu nad situací při nečekané návštěvě.

IP komunikátor Hikvision - komunikace odkudkoli

Modulární vstupní tabla Hikvision

Odpověď na zazvonění na zvonek přes mobilní aplikaci Hik-Connect

Možnost otevření pomocí vstupní karty nebo čipu

Jasnější pohled díky širokoúhlé kameře

Snadné nastavení ve webovém rozhraní

IP KOMUNIKÁTOR HIKVISION

Totéž platí pro modely DS-KV8113-WME1(B) a DS-KB8113-IME1
Image

KONTAKTNÍ INFORMACE

Cambridge Company s.r.o.

Plkovská 1 - Budova A

19300 Praha 9 - Horní Počernice

info@cambridgeco.cz

+420 281 926 766

+420 281 926 767

HLAVNÍ ODKAZY