Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS)

EZS

EZS Hikvision a Paradox

Jsme autorizovaná montážní firma kompletního portfolia bezpečnostních produktů HIKVISION. Jako autorizovaný distributor značky Hikvision uvádíme na trh nový bezdrátový zabezpečovací systém AX PRO, komplexní řešení pro zabezpečení rezidenčních i komerčních objektů a budov.
Naše společnost od svého vzniku instaluje a servisuje elektronické zabezpečovací systémy kanadské firmy PARADOX.

EZS PARADOX

Firma Paradox vyrábí a dodává na český trh kompletní portfolio bezpečnostních systémů od zabezpečovacích ústředen, venkovních a vnitřních detektorů, rozšiřujících periferií, signalizačních zařízení až po komponenty pro kontrolu a řízení vstupu. Díky široké nabídce sběrnicových poplachových ústředen jsme schopni zabezpečit od těch nejmenších objektů až po rozsáhlé administrativní budovy nebo obchodní parky.

HD a IP kamery Hikvision

Všichni naši techničtí pracovníci jsou řádně vyškoleni na to, aby mohli poskytovat maximální servis a technickou podporu k těmto špičkovým bezpečnostním systémům.

NEBO nám rovnou zavolejte   +420 281 926 766  +420 281 926 767

Image

AX PRO - bezdrátový zabezpečovací systém

Nový bezdrátový zabezpečovací systém AX PRO, komplexní řešení pro zabezpečení rezidenčních i komerčních objektů a budov.

Řídící HUB AX PRO s novým duálním RF čipem

Základem nové řady produktů AX PRO je ústředna „HUB“ navržena tak, aby ji bylo možné umístit do jakéhokoli interiéru. Ústředna umožňuje připojit širokou škálu bezdrátových detektorů a periferních zařízení od prostorových infrapasivních detektorů, detektorů kouře, zaplavení, verifikace videa nebo prvků domácí automatizace. Systém byl vyvinut s důrazem na maximální komfort při obsluze zařízení a intuitivní jednoduchost při konfiguraci. Takže koncovému uživateli je umožněno systém jednoduše obsluhovat a spravovat pomocí mobilní App HIK-connect a instalační firma je schopna celý systém velice jednoduše uvést do provozu a nakonfigurovat do nejmenšího detailu pomocí mobilní App HIK-Proconnect.

AX PRO Hikvision - nový bezdrátový zabezpečovací systém

AX PRO Hikvision - nový bezdrátový zabezpečovací systém

AX PRO Hikvision - zabezpečovací systém

Komplexní moderní systém bezdrátového zabezpečení

Samotný HUB AX PRO je vybaven duálním RF (vysokofrekvenčním) čipem, který podporuje dva typy bezdrátových komunikačních protokolů (Tri-X a Cam-X), Vysokou úroveň ochrany této bezdrátové sběrnice zajišťuje její pokročilé šifrování standardem AES-128. Toto technologie blokuje rušení napříč kanály a současně umožňuje vysokou rychlost a spolehlivý a bezpečný přenos poplachových zpráv a videosekvencí z jednotlivých periferií. K bezdrátové ústředně je možné připojit až 96 bezdrátových periferií a celý systém je možné rozděli až na 32 samostatných bloků (podsystémů).

Bezdrátové bezpečnostní detektory a zařízení

Vedle řídícího HUBu je k dispozici rozsáhlá nabídka různých detektorů a senzorů, které zajišťují různé druhy objektové bezpečnosti popř. domácí automatizace. V nabídce nechybí prostorové detektory PIR (infrapasivní detektor), kombinované prostorové detektory PIR+MW (infrapasivní detektor s mikrovlným detektorem), PIR+GB (infrapasivní detektor s detektorem tříštění skla), dveřní a okenní magnetické kontakty, detektor tříštění skla, kouřový detektor, otřesový detektor nebo detektor úniku vody atd.
V nabídce je také bezdrátový infrapasivní detektor PIRCAM, který detekuje pohyb narušitele pomocí infračervených paprsků v dosahu 12 metrů a k tomu nahrává poplachovou videosekvenci pomocí vestavěné IP kamery. S detektorem PIRCAM může snadno ověřit poplachovou informaci tím, že obdrží do mobilní aplikace i videosekvenci s narušením daného prostoru. Detektor PIRCAM je také vybaven LED přísvitem pro pořízení kvalitních snímků resp. videosekvencí i při absolutní tmě.

Ověření poplachu narušitelem jako služba

Koncový uživatel se může kdykoli rozhodnout a propojit svůj HUB AX PRO s již nainstalovanými IP kamerami přes cloud nebo substream a vylepšit celý bezpečnostní systém tak, že při detekci poplachu budou moci nahlížet na stávající IP kamery, které budou provázány s jednotlivými poplachovými detektory AX PRO systému. Tím budou moci rychle a efektivně rozhodnout o tom, zda poplachová zpráva je skutečná, nebo jde jen o planý poplach.

Kompatibilita aplikací

Koncový uživatel bude moci systém AX PRO ovládat pomocí mobilní App Hik-connect, kterou navíc může využít i pro správu ostatních bezpečnostních zařízení Hikvision jake je kamerový systém, videotelefon nebo vstupní čtečka. Tato aplikace posílá uživatelům hlasová nebo textová upozornění včetně videosekvencí. Zároveň se uživatel má možnost kdykoli podívat na aktuální stav jednotlivých komponentů zabezpečovacího systému AX PRO jako je stav baterie, síla signálu,atd.

Systém AX PRO je zároveň podporován v aplikaci Hik-ProConnect, která umožňuje instalační firmě (servisnímu technikovi) poskytnout maximální technickou pomoc se vzdálenou konfigurací systému a umožní jim nabízet cloudová bezpečnostní řešení a služby s plnou autorizací koncového zákazníka tak, aby nemohlo dojít ke zneužití vzájemné důvěry ve vztahu – koncový uživatel – servisní technik.

Image

KONTAKTNÍ INFORMACE

Cambridge Company s.r.o.

Plkovská 1 - Budova A

19300 Praha 9 - Horní Počernice

info@cambridgeco.cz

+420 281 926 766

+420 281 926 767

HLAVNÍ ODKAZY