EZS Paradox a AJAX

Naše společnost od svého vzniku instaluje a servisuje elektronické zabezpečovací systémy kanadské firmy PARADOX.
Koncem roku 2018 se naše společnost stala autorizovaným montážním partnerem systémů AJAX umožňující realizace zcela bezdrátových zabezpečovacích systémů.

HD a IP kamery Hikvision

Všichni naši techničtí pracovníci jsou řádně vyškoleni na to, aby mohli poskytovat maximální servis a technickou podporu k těmto špičkovým bezpečnostním systémům.

NEBO nám rovnou zavolejte   +420 281 926 766  +420 281 926 767

Image

EZS PARADOX

Firma Paradox vyrábí a dodává na český trh kompletní portfolio bezpečnostních systémů od zabezpečovacích ústředen, venkovních a vnitřních detektorů, rozšiřujících periferií, signalizačních zařízení až po komponenty pro kontrolu a řízení vstupu. Díky široké nabídce sběrnicových poplachových ústředen jsme schopni zabezpečit od těch nejmenších objektů až po rozsáhlé administrativní budovy nebo obchodní parky.

EZS AJAX

Jedná se zcela bezdrátový zabezpečovací systém navržený nejenom podle posledních nejnovějších bezpečnostních standardů (komunikace jednotlivých prvků pomocí bezpečnostního protokolu Jeweller) ale tak, aby byl ozdobou každého interiéru. Celý systém je homologován pro 2.stupeň zabezpečení dle ČSN EN 50131 (nízká a střední rizika) a je možné ho přes WiFi síť nebo pomocí SIM karty (datová mobilní síť) připojit na Pult centralizované ochrany. Celý systém můžete jednoduše ovládat pomocí chytré aplikace Ajax ve vašem mobilním telefonu (Android i iOS), která je zdarma a je plně v českém jazyce. Výdrž akumulátorů v jednotlivých detektorech je až 7 roků.